City interactive

Spółka rozpoczęła swoją przygodę na GWP w 2007 r. i od tego momentu spadła z 9zł na 2 zł. Być może kryzys lub zła polityka firmy doprowadzała do strat. Od zeszłego roku spółka ma nowego prezesa i tu pierwsze wstępne prognozy wyników w lutym zapoczątkowały obecny trend wzrostowy. Późniejsze potwierdzenie wyników doprowadziło do aktualnego kursu oscylującego wokół 5,50 zł. Obroty są bardzo małe jednak to naturalne dla City. Publikacje wyników znacząco ożywiają handel. Ostatnie 2 tygodnie to formacja chorągiewki.I będzie ona budowana jeszcze przez max 3 tygodnie. Wskaźniki MACD i RSI ulegają wychłodzeniu jednak to dobra informacja przed następnym wzrostem. Sprężynka powoli się napina by ponownie jak już kilkukrotnie w ciągu ostatnich miesięcy wystrzelić. Następny poziom to 160 % ostatniej fali wzrostowej 7,20 zł za akcję. Aktualna niska cena około 5,30 zł to dobra okazja do zakupów nawet krótkoterminowych. Natomiast długoterminowo -kolejne publikacje wyników (31 sierpnia za I półrocze 2010) spowodują z pewnością wybicie na poziom 9-10 zł.

You can leave a response, or trackback from your own site.

2 komentarze to “City interactive”

 1. volky napisał(a):

  mam nadzieję
  że przydała się wam moja analiza
  jak na razie trafna w 100%
  jest 19 lipca a kurs 16 lipca dotknął poziomu 7,20! zgodnie z zapowiedzią
  za 1,5 miesiąca będzie 9 zł

 2. volky napisał(a):

  W dniu 10 IV spółka wydała komunikat o planowanym zysku za grę SNAJPER w wysokości 10 mln w ostatnim tygodniu czerwca i tym samym wliczanym do II kwartału.
  Zwykle spółka generowała przychód 10 mln za wszystkie gry na cały kwartał więc zysk będzie w tym przypadku za II kw. dwa razy większy. Sprzedaż w III kw. będzie również tym samym wyższa. Wczorajszy obrót i wzrost przełożą się również na dzisiejsze notowania.

Leave a Reply